HAKKIMIZDA

İzmir davetiye firması izmir de bulunan matbaa atölyesinde tasarlayıp imal ettiği ürünleri internet üzerinden avrupa ve türkiye geneline kargo ile istenilen zamanda müşterilerine sorunsuz olarak göndermektedir.
İzmir de bulunan satış ofisimizden davetiye satışı yapmaktayız ayrıca yine davetiye baskı imalathanemizde yeni sezon tasarımları yaparak müşterilerimize uygun fiyatlı ürünler satmaktayız..

Tasarım konusunda deneyimli matbaa ustaları ile birlikte grafik tasarımcılarını da kendi bünyesi altında bulundurmaktadır. Firmamız showrom atölye ve matbaa olarak farklı bölümlerde çalışmalarını sürdüren imalatçı ruhuna sahip profesyonel ekip ile birlikte çalışmaktadır.

Evlenecek olan çiftlerin beğenisini süsleyen davetiye tasarımlarını konusunda uzman grafik tasarımcıları ile çalışmaktayız. Firmamız ürünlerini internet sitesi satış ofisinden satışa sunmaktadır. 

Türkiye ve Avrupa geneline  her türlü matbaa hizmeti, davetiye, Nikah şekeri, Kına davetiyeleri gibi konularda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Firma olarak Avrupa standartlarına uygun ve resmi ticaret belgeli ve marka tescilli davetiye firmasıdır. matbaa sektörüne 2008 yılında başlayan firmamız gün geçtikçe kendini yenilemiş olarak İnternet üzerinden Türkiye'nin bir çok noktasına hizmet vermektedir.
 

Firmamız gerek özel tasarım gerek hazır katalog ürünlerinde müşterilerin isteklerine mail üzerinde cevap vermektedir. istenilen bütün bilgileri size zamanında ulaştıracak danışmanlarımız mevcuttur.
TASARIM AŞAMASI

Müşterilerimizden gelen istek çalışmalar ve özgün tasarımları değerlendiren ekibiz tasarımını yapabilecekleri ürünlerin müşterilerin bilgileri doğrultusunda tasarlayarak onların beğenisine sunmaktadır.
Bilgisayar ortamında tasarlanan ürünler son kontrol birimimizden geçitkten sonra beğeni kazanırsa internet adresimizde müşterilerin satışına sunmak için sergilenmektedir.ÜRETİM AŞAMASI

Üretim bölümünü matbaa atölyemizde bulunan matbaa ustalarımızla birlikte çalışan ön baskı bilgisi bulunan grafik tasarımcılarımızın gönderdikleri çalışmaların ilk şablonunu oluşturarak hangi matbaa makinasında basılaağına karar verip daha sonra baskı çeşidi için uygun kagıt kalitesini bularak baskısının yapılmasını sağlamaktadır 
İLETİŞİM

Adres: 863 Sokak No:1/A  Kemeraltı / İZMİR
Gümrük karşısından kemeraltına ilk girişde pirinç center iş merkezi yanında )
İletişim: 0232 441 72 33 (Bütün işlemler mail üzerinden yapılmaktadır)
Email: isbas@hotmail.com