Düğünde Davetlilere Verilecek Hediyeler

Düğün organizasyonunu mükemmel hale getirmek ve misafirleriniz için unutulmaz bir düğün konsepti hazırlamak için düğün hediyeleri tercihlerini kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı ve özel tarzda olabilen düğün hediyelerine baktığımızda sahip olduğunuz hediyeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Şekerlemeleri İhmal Etmeyin

Düğünlerde misafirlerinize şekerlemeler ikram etmeyi ihmal etmemek gerekiyor. Şeker hediyesi verirken sadece tatlı olarak değil aynı zamanda görsel açıdan da farklı ve özel bir tarzı olan modelleri seçmeniz gerekiyor. Bu yüzden özel tasarıma sahip şekerlemeler tercih edilmelidir. Örnek olarak deniz yıldızı nikah şekeri modeli düğünlerde misafirlerinize verebileceğiniz en özel hediyelerden biridir.

Bu hediye hem şekerlemesi hem de tasarımı ile misafirlerinizi etkileyecek ve unutulmaz bir anı olacak hediyedir. Şekerleme hediyesi olarak verebileceğiniz kutu nikah şekeri ve Vosvos nikah şekeri gibi hediyelerde tasarımları ile misafirlerinizi etkileyecek diğer modellerden dir. Vosvos hediyesinde plakaları isim yazarak hatıra oluşturabilirken bunun yanında bisiklet nikah şekeri veya bardak altlığı nikah şekeri gibi modellerle tarih, isim ve özel dizayna sahip modelleri hediye edebilirsiniz. Hediye edebileceğiniz şekerleme modellerine baktığımızda şu türleri sayabiliriz:

– Deniz yıldızı nikah şekeri
– Kutu nikah şekeri
– Vosvos nikah şekeri
– Bisiklet nikah şekeri
– Doğal nikah şekeri
– Şişe nikah şekeri
– Sabun nikah şekeri

Düğün Hediyelerinde Doğal Seçenekler

Düğün hediyesi konseptleri içinde doğal tasarıma sahip özel modellerde var. Küçük saksılar içinde sunulan canlı çiçek hediyesi ile uzun süre hatırlanabilecek bir hediye verilebilirken bu hediye çiçek ya da bitki olarak kullanılabilir. Mini saksı olarak verilen bu hediyeler içinde canlı bitki bulunmakta ve bu haliyle misafirlere hediye edilerek uzun süre boyunca misafirlerin düğününüzü hatırlaması sağlanmaktadır. Saksı halinde verilebilen canlı bitki hediyesi aynı zamanda canlı çiçek olarak ambalaj halinde de verilebiliyor. İşlevsel yönü ile dikkat çeken bu doğal hediyeler tercih olarak çeşitli şekillerde olabileceği gibi çiçek ya da sebze bitkisi halinde olan türlerde hediye edilebilir.

Mini Parfümler

Düğün davetlerinde verilebilecek en güzel hediyelerden biri de mini parfümlerdir. Mini parfümler üzerine etiket ile düğün davetiyenizi bastırabilir ve böylece mini parfümü karakteristik bir yapıya kavuşabilir. Bu hediyeleri gelen misafirlerinize hediye ederek uzun süre boyunca kullanılacak işlevsel bir hediye konsepti hazırlanabilir. Mini parfümlerde koku alternatifleri yaparak da misafirlerinizin seçim yapmasına imkan sağlayarak özgün bir hediye konsepti elde edeceksiniz.

Sıra Dışı Hediye Seçenekleri

Düğün konseptinizde organizasyon, davetiye ve kıyafetler kadar önemli olan düğün hediyeleri sıra dışı modellerle özel birer seçeneğe dönüşüyor. Bu seçenekleri mercek altına aldığımızda:
– Mini şekerlemeler
– Canlı bitki, canlı çiçek
– Renkli şekerlemeler
– Mini içecek türleri
– Minik kurabiyeler
– Renkli mini sabunlar
– Mini mumlar
– Düğün kahvesi
– Lezzetli meyveler
– Düğün sakızı

Related Posts